View Single Post
Old 17-05-2006, 17:07   #22
wolfwoman-stefanie
van 't Aelse Sluske
 
wolfwoman-stefanie's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Andel
Posts: 1,625
Default

hoi Bert
Zoals je zei zaten beide honden aan de riem, als de NF het terretorium binnen de lengte van de riem betreed en dan ook nog eens op Aram begint te springen, overtreed hij volgens mij de grens. Daarom laat ik de honden ook altijd (soms met riem aan) los kennismaken, dat lokt minder snel een gevecht uit.
Dus ik denk dat dat gedrag van Aram niet vreemd is.

Wat het schudden betreft heb ik gelukkig niet zoveel ervaring, met ik denk dat veel tsjechen dit doen. Toen mijn erste teef een keer met mijn Mechelaar teef vocht deed zij dit ook.
Ook Indy, is pas 6 mnd. , doet dit als ze in het vuur van het spel met Ayla aan het spelen is. Zoals ik al zei, veel ervaring heb ik er niet mee. Misschien kan Letty je hier bij helpen, zij heeft al meerder gevechten tussen volwassen honden meegemaakt.
__________________

www.vantaelsesluske.nl
__ groetjes van Stefanie
wolfwoman-stefanie jest offline   Reply With Quote