Hoi Patty,
Als ik hoor wat Jourdy allemaal uithaalt met je, ben ik eigenlijk gezegend met zijn broertje Denzel. Dat komt vooral door zijn surrograat vader DH Cliff. Hij probeert bij ons ook dominantiegedrag te vertonen (zie topic zindelijkheid). Uiteindelijk krijgt hij op zijn sodemieter. Maar als wij hem op zijn sodemieter geven, dan geeft de DH hem OOK nog eens op zijn sodemieter.
De duitse herder in huis halen is mijn beste beslissing tot nu toe. Ik ben dol op deze hond, hij is zo lief en rustig en hij kan Denzel op een hele subtiele manier terecht wijzen. Ook in de kennel zitten zij samen. Soms dan heeft Denzel zijn gekke halfuurtje en is helemaal wild. Cliff wijst hem na een tijdje terecht en dan is het ook gelijk afgelopen. Denzel heeft erg veel onzag voor de DH. Ik hoop dat dat ook na zijn pubertijd nog steeds zo is.
Nog even een reactie op Herder:
Ik kom uit Veghel, ook noordbrabant en zou een bijeenkomst van brabanders erg leuk vinden! Zullen we met zijn alle eens iets afspreken???
|