Hmm....
Poczytałam i własnym oczom nie wierzę...
Jakoś podejrzanie tanio kosztuje Was utrzymanie Waszych Wilczaków.
My naszą sukę karmimy "gotowanym" i naprawdę za samo mięcho płacimy kilka razy więcej, niż Wy za całomiesięczne utrzymanie. A do tego dochodzą jeszcze inne składniki diety i rozrywki.
|