View Single Post
Old 17-03-2004, 10:01   #5
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Ano ano, čekala jsem, kdy Pavel zareaguje...
Pavle, ptám se na něco zcela jiného a čekám na odpověď, protože mě to opravdu zajímá.
Chápu, že jakmile se objeví jméno Moniky Soukupové, už hledáš, kdeco. Takže opravuji se v mém předchozím příspěvku ...tak přeposílám názor na toto téma od Moniky Soukupové (pokud někdo neví, kdo to je: poradkyně chovu, národní rozhodčí, dlouholetá chovatelka ČSV, ch.s. "z Molu Es")."
Neznám tak dobře jako Pavel kdejaké řády a administrativní záležitosti a opravdu mě mrzí, že díky slovu mezi jsem čitatele zásadně mystifikovala
Ovšem jen pro upřesnění, Monika je vedena v současné době v registru národních rozhodčích, ale podmínky k přeřazení do škatulky mezinárodních má splněny :0))), (mimochodem v roce 2000 posuzovala "Evropskou" výstavu ČSV v Nitře), takže jde opravdu jen o administrativní záležitost.
Taky si myslím, že názor který jsem přeposlala můžeš těžko pokládat za
anonymní, jelikož je podepsaný. V případě, že by to napsal "někdo" a já bych tam podepsala někoho jiného (podle sebe soudím tebe ?), ozval by se a vadilo by to především tomu podepsanému. Zvláštní je, že ti před časem nevadilo, když Mirka Šimůnková, bez souhlasu pisatele, nakopírovala do diskusního fóra části soukromého dopisu Františka Hracha. To pokládám za vyloženě neetické a nevhodné, protože tento dopis nebyl určený k publikaci. Přesto se tak stalo a nikomu z administrátoru wolfdogu to nevadilo. Že by opět jiná měřítka ?
Doufám, že se dočkám odpovědi k tématu "barva ČSV a wolfdog databáze" a ne opět nějakých "hnidopišských keců".
Eva
rocco jest offline   Reply With Quote