View Single Post
Old 18-03-2004, 10:13   #10
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default rocco, Monika

Mne tu tie vase prispevky pripadaju ako vymyslanie problemu tam kde ziaden nie je. Monika, ak sa vam zda tato diskusia zbytocna, vsimnite si, kto ju zacal. Mozno teraz farba v databazi nefunguje ako sa ma, ale ked Margo tvrdi, ze je v stadiu prerabania (a ja teda viem, aka je to robota prerobit databazy a podobne veci), tak si nejaky cas pockam a ked sa to nezmeni, potom sa dajme tomu zacnem pytat, kde to viazne.

Dalsia vec - vlkoseda farba v rodokmeni je jedna vec - vsetci dobre vedia ze stenata CVciek, pokial nemaju tatka cezpolneho orecha, su vlkosede (a predpokladam, ze by toho orecha museli mat z oboch stran, aby vlkosede neboli - vzhladom na dominantnost tohto zfarbenia), a ze sa rodokmene vydavaju vo veku, ked sa o definitivnom odtieni vlkosedej este vobec nevie. Da sa tipovat, viac nie. Zato pre mnohych ludi je celkom podstatne, aky je odtien. Niekto uprednostnuje striebristu, niekto tmavosivu, niekto hrdzavu a niekto az tmavohnedu (vsetko v ramci regulernej vlkosedej s maskou). Takze to ze sa to aspon niekde (a navyse neoficialne - cize vam neuskodi, ak uvedu iny odtien u vasho CVcka ako ste vy presvedceni + mozete poziadat o zmenu) uvadza, urcite nemoze byt na skodu.

Anyway, nechce sa mi viest siahodlhe diskusie na temu ci je wolfdog stranka o nicom alebo nie (a toboz nie pod hlavickou diskusie o farbach), web je zatial verejny a pokial niekomu nesposobuje ujmu (bez ohladu na to ci to cita alebo nie), jedine riesenie pre vas je necitat ho. Co robite s drvivou vacsinou webov. Ak vam sposobuje ujmu, skuste vyhladat pravnika, ale myslim ze kazdy rozumny pravnik vam povie ze ujmu si sposobujete sami, pripadne si ju namyslate.

Howhg, dohovoril som...
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote