Ja by som povedala ze zavisi od toho, ci mas zdroj na lacnejsie maso. My to riesime (ked nemame zdroj naozaj lacneho masa) nakupovanim masa na zlave (vo vacsine hypermarketov davaju na maso tesne pred koncom zaruky az 50% zlavy), takisto kupujem kuracie trupy (vyjdu 24 Sk/kg a ked je zlava - cize ich treba hned jest takaj 19). Kombinujem to s pecienkou - ta vyjde drahsie a nejakou hladkou svalovinou (kuracie zaludky alebo hovadzie drzky), cize priemerna cena za kilo je vyssia, ale kedze suka zbodne nejakych 900 g takejto zmesi, ta cena na den vyjde povedala by som do 30 korun na den. Mesacne tisicka, dajme tomu (olivovy olej, jablka, mrkvu, oriesky a piskoty neratam, lebo to jej davam z kuchynskych zasob). No a ak sa mi na zlave podari kupit maso pekne aj pre ludsku konzumaciu (a navyse krasne odlezane), tak si to mozem odratat z nakladov, pes je vtedy zadarmo ;o).
|