Thread: Bojacnost
View Single Post
Old 10-03-2011, 16:24   #16
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Obrany necvičim a nevim jestli kdy budu. Ted jsou Dakousovi 2 roky a jeste pockam az se dovyvine a budu vedet jestli si to muzu dovolit. Zatim je to tak, ze neni nijak plachy ... obcas se neceho lekne, ale vetsinou ma spis tendenci jit vec prozkoumat, jestli to za ten strach stoji. Jeste se mi snad nestalo, ze bych ho kolem neceho musel protahnout nasilim, jako jsem musel Agyra. Kazdopadne tohle mi plati i u lidi. Obcas se mu nekdo nelibi, tak vyhrozuje, stalo se i ze vystartoval po jednom ovinenem panovi ktery si ho chtel prohlizet zblizka, ale dobre to dopadlo - zasednul pred nej, tlamu u jeho ruky a rval. Chlapik byl rozumnej a chtel si dat odchod - rekl jsem mu, ze jestli chce a neboji se, at da Dakousovi prostor, ze se bude radsi kamaradit nez strasit. Taky ze jo, pan Dakouse oslovil a v tu ranu ho mel kolem krku.

Co se tyka fyzicke obrany majitele a clenu smecky, ta podle mne tak uplne nesouvisi s nacvikem obran ale s vuli pana branit ... no a tu maji i hodne vyplaseni a nebo flegmaticti psi. Agyr byl toho prikladem ... bejt sam doma, asi by parkrat blafnul a nechal vybilit byt, jakmile jsem ho ale mel u sebe kdyz jsem byl napaden, bylo zle.

U obran mam osobne strach z jedny veci ... ze psa naucim jak kousat, ale nepovede se mi ho naucit kdy kousat nesmi a to bych nerad. To radsi at je pratelskej, protoze na 99% stejne vim, ze kdyz pujde do tuhyho, bude mit koule se za mne postavit.
jerabekj jest offline   Reply With Quote