View Single Post
Old 31-03-2011, 23:19   #47
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Kometo máš úplně normální štěně čsv :-))) Buď v klidu období vzorného poslouchání a absolutní ignorace se nám střídá stále a to má "už" 16 měsíců :-))) starší to přešlo ve třech letech.... Stopovačka je určo fajn ... Motivovat není vždy tak jednoduché, když na zemi leží řádně uležená mňamka.
Ale jo, já vím... nebo spíš jinak, mám v mnoha věcech naprosto suprové štěně čsv, někdy nevěřím vlastním očím, co všechno zvládá... jen to kousání, vztekání a neposlouchání je běs Kdyby se to aspoň všechno nedoplňovalo, ale už takhle mám u několika známých vroubky za roztrhané oblečení, u cizích naštěstí ne, ale to jednou přijde... on prostě za každým běží, ale kdyby jen to, on po každém začne skákat a kousat ho, to je to... Navíc nejvíc zbožňuje děti a to tím způsobem, že je strhává za rukávy k zemi nebo skočí a cvaká jim zubama před obličejem... fakt se děsím toho, že jednou nějakému ublíží! A když ho odchytím a snažím se umravnit, tak se vytočí a začne na mě cenit zuby... Takže asi tak... kdyby neposlouchal, ale lidí psů si nevšímal, tak vem čert, že nechce přijít od nějakého humusu, kdyby kousal, ale nechal se odvolat, tak to taky jde přežít, ale takhle abych se ho bála pustit kdekoliv, kde se může objevit člověk Ale já myslím, že se to časem zlepší, už vidím první náznaky toho, že dostává rozum
Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Dáme opět nějakou společnou procházku a uvidíme co se sním dá dělat.
No uvidíte v Roudnici, co se z něj vyklubalo A tak si teď říkám sakra, to už je skoro za dva týdny, to jsme s tou výchovou moc nepokročili
Kometa jest offline   Reply With Quote