View Single Post
Old 01-06-2011, 10:50   #17
leila
http://www.tobrok.sk
 
leila's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Nitra - Mojmírovce, Slovakia
Posts: 550
Default

Tu je chabý preklad translatora, ale každý z neho pochopí, wo co go...

Píšu ve francouzštině, omlouvám se za ty, které budou do rozpaků nebo naštvaná, ale já bych být jasné, v mém vysvětlení, pokud se pokusím udělat v anglickém znění:


Nikdy jsem řekl, že jsem byl přesvědčen, 100%, že Galiba gen Saarloos.


Za zápory, zeptal jsem se paní Molnar, aby mi dovolil přijít s mým veterinářem na test formálně Galiba, zda to byl opravdu otec Sibir ...


1 - Let Galiba je otec Sibir


2 - Let Galiba není otcem Sibir .... a v tomto případě, který je otcem Sibir?


To je to, co to je a nic jiného!


Paní Molnar nereagoval na můj dotaz ....


Horší! Potkal jsem ho v SVP Samorin minulý měsíc, neměla ani přijít a vysvětlit mi ....,
Že chování indamissible! Protože i když Galiba není jeho pes, on přijde z jeho farmy a používal to jako chovné, několik žen, pokaždé s jeho chovatelskou stanici .....


Z mé strany jsem povinen zastavit všechny chov s Sibir, se Thalia ....... a nyní s potomky Sibir!


Nezapomeňte, že toto je jediný pes naživu rodičovské linie Sibir ....
Měli bychom počkat, až on zemře ve své pořadí ..... až pak řekl: "Může zemřel nemůžeme vědět?"


Takže se nemusíte mluvit o vážné obvinění (pravděpodobně ve vakuu), ale spíše mluvit o naléhavou potřebu auditu otec Sibir, jak je tato osoba stále naživu ...


Rád bych také zdůraznil, že Sibir a Thalia, měl v roce 2008, každý pro jejich část, štěňata, aniž by kdy, žádný kašel se objeví .....

Sibir x Bubka New Flame: 4 štěňátka
Thalia x Rosencrantz: 10 štěňat


Příbuzenské manželství je velmi Thalia a Sibir, který viděl 3 štěňátka se objeví červená .....
Měl jsem Saarloos v roce 1998, já vím, červené štěně tohoto plemene, to v žádném případě není genetická porucha .... ale má prokrvení CLS
__________________
www.tobrok.sk
leila jest offline   Reply With Quote