View Single Post
Old 14-05-2011, 23:41   #19
maria
Junior Member
 
maria's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 170
Default

z tego co wywnioskowałam z katalogu, to właściciel placu (zajazdu) a zarazem działacz związku zasponsorował część imprezy, zapewne udostepniając swój teren, a wiec być może ta wystawa nigdy by się nie odbyła, gdyby to nie było to właśnie miejsce... po dotarciu tam było całkiem w porządku, w pobliżu las, a więc psy miałby gdzie odpocząć od upałów, w pobliżu strumyk, więc wodopój i kąpiel na miejscu, ale jeśli ktoś się nie wybierał swoim autem, to naprawdę miał problem z dotarciem tam. Do tego jeździły bryczki z końmi w piuropuszach, dzwonkami, był pokaz zaganiania owiec, to był dobry socjal dla mojego psa, który na owce najchętniej by zapolował, a przed końmi najchetniej by uciekł, więc jestem nawet zadowolona, że miała okazję zobaczyć coś innego niż na codzień i nauczyć się zachowania w tych okolicznościach. Oznakowanie jak dojechać na wystawę było, ale na zasadzie białych kartek umieszczonych na słupie, jak ogłoszenia o obwoźnej sprzedaży kurcząt, wiec nie rzucały sie w oczy, nie zauważyłam ich. Jeśli wilczaków przybyła 1/3 z zapowiedzianych, to w innych rasach mogło być podobnie, w każdym razie tłoku nie było...
maria jest offline   Reply With Quote