View Single Post
Old 21-11-2009, 18:14   #17
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
To reakcja na wycie "wilka przewodnika stada". Wtedy rzeczywiscie spora czesc stada robi taniec (glownie maluchy) i okazuje swoja uleglosc "tak panie, ty tu rzadzisz"

Reakcja jest taka jak jakosc nagrania i dzwiekow... Bure zawsze reaguja na filmy pryrodnicze o wilkach. Ale roznice widac glownie przy horrorach o wilkolakach - reaguja jedynie na naturalne odglosy. Warczenie "nieprawdziwe" (robione "sztucznie") ich nie rusza...
O kurde to ale sie można dowartościowac. U nas wyszlo to kiedys calkiem przypadkowo, glupie zabawy, zeby znalezc psi jezyk z Ardalem. I nagle zrobil mine jakiej nigdy wczesniej nie bylo i zaczal tak biegac szalenczo po domu ze nie wiedzailem czy go urazilem tym wyciem, czy wsytarszylem, czy Ale wygladalo to radosnie Teraz zlapal juz moje wycie i wyje reazem ze mna. Zawsze jednak poprzedzone to jest szalenstwem jak na zdjeciu Dory. Biega wtedy jak zając i wydaje takie wysokie urywane dzwieki az w koncu staje, przyjmuje godna pozycję i zaczyna wyc. REWELACJA!!! Teraz cwiczymy to 3 razy dziennie
tylko, że ja nie wiem co ja mu wtedy mowię w tym wilczym języku

A co do filmów - na Imbusa zareagował tak, że zaczął kręcic głową i sie dziwic, ale mamy jeden nagrany film z National Geografic o wilkach i na nie Ardal reaguje, zwłaszcza na moment jak stado zajęło terytorium innego stada i wyje, oraz moment nawoływania innych osobników. Widac dobra jakośc nagrania
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.

Last edited by Kamoszka; 21-11-2009 at 18:17.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote