Thread: Unkas
View Single Post
Old 04-03-2009, 11:44   #10
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default

Zdravím, prosím Vás nezavádějte to zase jinam.
K tomu DKK - já jsem za to období,kdy se mohlo jet kamkoli na RTG DKK ráda, protože jinak by jsme nikdy nezjistili jak je MVDR. Šterc přehnaně přísný a diametrální rozdíli jsou pouze v jeho hodnocení a v hodnocení jiných(i zahraničních). V hodnocení ostatních našich posuzovatelů a zahraničních zase takové nejsou - ale všichni jsou jenom lidi a každý má ten svůj "lidský faktor".
Matka Unkase a i ostaně jiní měli jen tu smůlu ,že do toho období zapadli a tím pádem mají více výsledků. Ale jak se psalo oficiálně prostě PLATÍ ten NEJLEPŠÍ !!!
Ale když už tu diskuzi tady Daniela otevřela - tak odpověd Karla jako CELEK je správná !!
Žádné vytrhování vět a důvodů !

Takže ještě jednou si přečtěte odpověď Karla a to je správná odpověď !
Vžádném případě nikdo nezakazuje aby Unkas kryl a vžádném případě nikdo nepreferuje názor,že už nikdy krýt nebude.
Jen z důvodů uvedených se nyní doporučuje pauza.

Ohledně jeho bonitace a jeho "divných" nohách.
(já jsem na stránkách Evy byla četla to )
Holky doprčic - zase se to přehnaně řeší !!
To že tak nějak "divně " chodí vidíme všichni, nechte toho.
Ale úplně stejně "divně" chodí třeba Dixon, Artex ... a jsou DKK negativní taky.
Já tomu říkám "přeúhlené" - opakuji ,že já - nevím jestli to tak je.
Každopádně nikdo se nebojí s nimi krýt,ale hlídat si výběr páru je víc jak jasné.
A k té bonitaci - no já jsem tam nebyla, ale mé úplně první info,ještě než Eva otevřela diskuzi na svých stránkách jsem měla úplně jiné !!
A rozhodně Dana M. nebyla ten, kdo ho chtěl neuchovnit.
Nebudu to tady rozebírat,páč už je to zbytečné !!

Lucie Novoveská

(ps: omlouvám se za chyby,píšu ve spěchu a s pauzami, páč vedle mě rodí fenka)
Edenseveru jest offline   Reply With Quote