View Single Post
Old 07-12-2016, 00:32   #15
wbal
Junior Member
 
Join Date: Nov 2014
Location: Podkarpacie
Posts: 57
Default

Margo, nikogo nie obrzucam błotem - tak jak pisałem wcześniej nie chcę żadnych awantur i nie chcę nikogo oczerniać.
Nie mam pojęcia o jakichkolwiek teoriach spiskowych o których mówiłaś że były wcześniej. Nie powołuję się na żadne cudze sprawy, nie angażuje się w spory.
Chronologia wydarzeń jest następująca - bez podawania dat bo nie pamiętam.
1. Wpisuję wyniki Zuli - stawy + DW+DM
2. Przez parę miesięcy nie pojawia się nic (i do tej pory genetyki nie ma).
3. Dopisuję zapowiedź miotu i figuruje przez kilka dni.
4. Po kilku dniach pojawiają się Twoje zapowiedzi a mój bez żdnego wyjaśnienia idzie w kosz. Kolejne próby dodania są bez efektu.
5. Przez cały ten czas ŻADNEGO, nawet najmniejszego kontaktu ze strony WD.
6. Piszę posta z zapytaniem do użytkowników o co chodzi - a Ty odpowiadasz mi, że poszło w kosz bo podpisał wet który nie ma uprawnień.

Więc sama oceń z boku jak to wygląda
Tym bardziej, że innych miotów, w których zupełnie nie ma żadnych badań stawów suki nikt nie usuwał - przykłady Ci podałem.

Sorry, ale argumenty, że nie są zaktualizowane do mnie nie przemawiają.
Albo hodowca aktualizuje albo się ich nie publikuje. A jak się publikuje to kompletne i pewne.

I to własnie mi się nie podoba - tych którzy mają wszystko, ale nie zgadza się nazwisko - do kosza, innych o których wynikach nic nie wiadomo się publikuje. A wystarczyło tylko powiedzieć o co chodzi...

Płytka Zuli jest już u Siembiedy, tak jak pisałem z tym problemu nie ma.

Nie, nie mam problemów uderzyć się w pierś i nadrobić oficjalny wpis do rodowodu.I własnie to robię

Wolfin - nie prosiłem Cię o żadne rekomendacje hodowli i prosić nie będę, to jest Twoja sprawa. Ja również Twojej nie polecam ale to tylko dlatego, że nie znam Ciebie ani Twojej hodowli Sporo już widziałem w hodowlach FCI i dlatego tego typu podejście uważam za najstosowniejsze Moje posty nie były pisane pod kątem przypodobania się komukolwiek albo obrażania go. Naświetlam sytuację, której nie akceptuję i widzę, że komunikaty o braku transparentności spływają ze wszech stron. O teoriach spiskowych piszesz Ty, nie ja i jest to interpretacja z Twojej strony.Ja pokazuję jak podobne sytuacje mogą być odbierane patrząc na nie z boku. Wyłacznie na podstawie faktów. Zula badania ma ok, co potwierdzi dr. Siembieda mam nadzieję jak najszybciej - dane poszły o 9 rano. Wszystkie moim zdaniem nieprawidłowości zgłaszam teraz, jak piszesz z pierwszym miotem - bo kiedy mam zgłaszać? Odczekać 2 lata i się odezwać? Czy lepiej olać wszystko zająć się sobą i mieć wszystko w nosie? Bo tylko takie alternatywy pozostają...


Całkowicie leży na wolfdogu komunikacja - sama Margo to przyznajesz i z resztą inni hodowcy również. Nie działa aktualizacja danych, publikowane są mioty o których nic nie wiadomo. Na prawo i lewo wszyscy komunikują żale i nieaktualność serwisu.
Tak to ma wyglądać? No nie sądzę, tym bardziej że sama piszesz że jest to unikatowa baza. Do cholery, nie ma chętnych by się za to wziąć i doprowadzić do jako takiego ładu? Jak nie ma to ja się zgłaszam i jeżeli mogę coś zrobić by ten bałagan posprzątać to jestem jak najbardziej na tak.


Wiem, jaki jest burdel o owczarkarzy, pomimo, że hodowli owczarków nie miałem - miałem rodowodowe psy ale tylko hobbystycznie. Tam jest już bagno, tu jest wszystko do ogarnięcia.

Ale trzeba też przyjąć na klatę krytykę za to jak wygląda serwis i organizacja hodowli rasy. Klubu nie ma- ok, jest mało hodowców i pasjonatów, 100 ciężko uzbierać. Ale można działać sprawnie bez Klubu, można mieć żyjący serwis, aktualne bazy, można się zorganizować.

Wolfdog umierał śmiercią naturalną. Rozpętałem małą wojnę - tak ale to dobrze - ogień rzuca światło a światło rozświetla ciemność


Na nikogo się nie obrażam i sorry ale nie zależy mi na tych co się obrażą.

Może wreszcie znajdzie się jakaś grupa, która uderzy się w pierś i powie czas na nową jakość? Jeżeli tak to mam nadzieję że się w niej znajdę
__________________
...

Last edited by wbal; 07-12-2016 at 02:25.
wbal jest offline   Reply With Quote