View Single Post
Old 12-04-2013, 01:20   #39
Dzikus
Junior Member
 
Dzikus's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brzeziny k/Kalisza
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Macia View Post
Nie wiem czy ktoś się kontaktował z Urzędem Gminy? Chodzi o to z kim mają podpisaną umowę na wyłapywanie psów i do jakiego schroniska je wożą. Często w gminach funkcjonują tzw. punkty zatrzymań bezpańskich psów. Czasami to jest po prostu kojec gdzieś np. przy oczyszczalni lub wysypisku. Z tego co czytałam schronisko w Kaliszu przyjmuje tylko psy z terenu miasta. Gdzieś więc gmina musi psy zawozić. Znalazłam coś takiego, ale nie wiem czy to ta gmina? Bo aż ciężko uwierzyć z jakim schroniskiem mają umowę: http://dokumenty.e-prawnik.pl/dzienniki-urzedowe/dz-urz-
woj-20122859-1.html
Z tego co widzę kod miejscowości sie zgadza, nie ma u nas w gminie żadnego punktu gdzie zatrzymuje sie psy . Raczej z tego co wiem w ogóle sie tym nikt nie interesuje i gdy pojawiają sie psy bezpańskie to prywatni ludzie i tak dzwonią do schroniska w Kaliszu i kombinują żeby tam go odwieść lub do Help Animals z Kalisza. Jutro dowiem sie dokładnie jak to wygląda O zaginięciu Gjalp wie cały urząd gminy sam pracuję W Gminnym Ośrodku Kultury ,a w samym urzędzie znam większość ludzi
__________________
Dzikus jest offline   Reply With Quote