View Single Post
Old 16-06-2012, 15:41   #25
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Jefta, mam do Ciebie osobistą prośbę /będąc jednocześnie członkiem GI/: czy mogłabyś podejść do ZKwP z obydwoma deklaracjami oraz pismem, w którym będzie zadane pytanie, czy te dwie deklaracje są na tyle podobne, że można je traktować jako dokumenty jednej treści? I złożyć to na >Dziennik<? Daj odpowiedź, to skonstruuje się odpowiednie pismo -pójście do siedziby Zarządu też "skróci drogę". A może Ktoś inny z Warszawy podejmie się tego zadania?
...
Osoby, które chcą kandydować do jakichś funkcji może niech same założą tematy do agitacji w odpowiednim czasie -jeśli teraz się to zacznie, będziemy tu mieć kampanię wyborczą która temat "rozmieni na drobne". Dla mnie ważna jest metoda "drobnych kroków", które będą precyzyjnie zamykać każdą kolejną decyzję/postanowienie, by nie było niedomówień.
Nie wiem, jak w grupie inicjatywnej KAW /nawet nie wiemy oficjalnie, kto w niej jest/, ale w przypadku GI nie wszyscy chcą kandydować do czegokolwiek, więc może zajmijmy się porozumieniem między obydwiema grupami i ustalmy jak wygląda kwestia deklaracji.

...
GI:
Margo- poza Warszawą
Sssmok -poza Warszawą
Lupusek -poza Warszawą
Trunksia&Witgor -poza Warszawą
DanielZ -poza Warszawą
Puchatek -poza Warszawą
Puchatek jest offline   Reply With Quote