View Single Post
Old 12-10-2010, 21:08   #14
Argus
Junior Member
 
Argus's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 17
Send a message via ICQ to Argus
Default

Quote:
Originally Posted by madonna View Post
Toto téma nabralo poňekud jiný směr,ale jen chci projevit svůj názor na jednání Kamily při přeboru..
na přeboru jsem letos nebyla,ale také se psi cvičím a nejenom s Čsv,jo porušila předpisy a další a další co se nesmí ale zamyslete se proč?kvůli svému psovi Ohniváčkovi,pokud chce dál trénovat a dál závodit a dělá pokud vím pozitivní motivaci bylo to asi třeba-radši porušit pravidla a být diskv.než mít znechuceného a otráveného psa navždy a který si možná bude pamatovat tuhle špatnou zkušenost ze závodu,že dřel,cvičil a žádná odměna nepřišla,tak si to podle mého Kamila pojistila,já osobně pokud bych cítila že pes vadne,udělala bych to také,to je hold můj názor

Jarka

www.cskuklik.cz
Takže pokud jednou nedám psovi pamlsek, tak už nikdy v životě nebude správně cvičit a závodit, jo? Tak to mám blbý, protože už se mi párkrát stalo, že jsem u sebe zrovna nic neměl, když poslechl. Podle vás tedy můžu veškeré cvičení odpískat?

Jinak, kdyby hypoteticky takhle popisovaná situace nastala, tak mi přijde nanejvýš fér _nejdříve_ odstoupit a pak zakrmovat. Nikoli obráceně a odstoupit až poté, co to pár lidí neodvratně vidělo. Ale já tomu nejspíš nerozumím; rád se nechám poučit od někoho zkušeného.
Argus jest offline   Reply With Quote