View Single Post
Old 20-05-2015, 13:09   #59
rozusable
Junior Member
 
rozusable's Avatar
 
Join Date: Apr 2015
Location: Kraków
Posts: 25
Default

dziękuję

Quote:
Originally Posted by Ayra View Post
Ayra ma zupełnie inny typ włosa. Nie jest taka puchata. Ma gładki, przylegający , błyszczący włos. Ale jej siostra (Blanka) miała dokładnie taką samą sierść jak Brego. Jeden miot, a jednak duże różnice.
w krakowskiej grupie spacerowej jest 1,5m-ca starszy od Brego i Ayry pies, też po Bachusie, ale od siostry Bajki, on też ma krótki, przylegający włos, zupełnie inny niż Brego. Poza tym są identyczne (Figon oczywiście większy )


Quote:
Originally Posted by Ayra View Post
My zaczęliśmy nową szkółkę. Jestem zachwycona. Przedszkole to była pomyłka jeśli chodzi o szkolenie. Kontakt z psami ok, ale i to kulało, bo kobieta kazała spuszczać psy, zapalała papierosa i miała wolne. Eeee.... dużo by gadać, ale nie chcę tu siać defetyzmu.
Teraz mamy do czynienia z profesjonalizmem. Ayra super pracuje, a my się dużo uczymy. Poza tym wszystko zmierza w dobrym kierunku, jak sądzę.

Zaczęliście szkółkę?

Ja będę w Krakowie weekend, ale bez psa ;-(
Dlatego zrezygnowałam z przedszkola, jako że socjal mamy dobry, a więcej niż domowe szkolenie mamy na posłuszeństwie. Zaczęliśmy szkółkę, na razie mieliśmy 2x h indywidualny zajęć, i niecierpliwie czekamy na kolejne

Szkoda, że bez psa, ale jakbyśmy wybierali się gdzieś na spacer, to zapraszam
rozusable jest offline   Reply With Quote