View Single Post
Old 07-02-2011, 18:47   #14
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Ooo siaubeli aš suprantu, kad tai vargas veisėjui - skiepai, maistas, socializacija šuniukų, bet reiktų žiūrėt šuniuko gerovės, neabejoju, kad Vaidosas tik dėl mamytės kieto auklėjimo išmoko žaist su šunimis, bendraut, žino kas jam galima, ir kas ne.. Keista, negi šuniukų išdalinimo laikas taip skiriasi nuo šalies? Lietuvoje net nelabai tegirdėjus aš, kad jaunus tokius atidavinėtų.. ar aš per mažai girdėjus gal apie tai?
deja, pamirsk ten tokie dalykai "neaktualus", cekai apskritai labai daug isveisia suniuku ir turi va nusistate tokias taisykles kad nuo 5 savaiciu von ir viskas. Tik vat as pati bijociau imit toki jauna suniuka ne vien del socialiniu dalyku bet del sveikatos- yra atveju kai suniukai nugaista del neisvarytu kirmeliu ar trukstamu skiepu- viska tai lemia amzius, kada suniukas pasiimamas nuo mamos.
Harka as emiau 7 savaiciu ir tai buvo LABAI pasipiktine kad dar tiek laiko ji sedes pas juos.
LT draudziama jaunesnius nei 6 savaites, o jei veisejas nori but uzsitikrines, kad suniukas nepasigaus kokios zarazos ir skiepina du kartus tai gaunas maziausiai 2 menesiai - ty dideles veisles, o mazos tik nuo 3 pradeda iseidinet. Lenkijoje tas pats, Vokietijoje net ir dideles tik nuo dvieju menesiu eina ( jei neklsytu)
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote