View Single Post
Old 08-02-2011, 09:01   #15
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Sauliau, gyvenam netoli Rokantiškių, bet ir Saulėtekis mums prie pat. Labai smagu būtų susitikt, susipažint!
Didelės diskusijos dėl tokio jauno šuniuko pasiėmimo Taip, man irgi buvo keista, kad veisėjai patarė tokią mažą pasiimti. Bet, iš kitos pusės, kiekvienas veisėjas turi savo metodiką, patirtį ir ne iš piršto laužia sprendimus. Tokia mano nuomonė. Kol kas Atikai viskas gerai, kas liečia mažo šuniuko paėmimą - gavom ją nukirmintą ir su pirmuoju skiepu. Ir dabar ji sveika gyva Vienintelis dalykas, ko trūksta - bendravimo su kitais šunimis, bet mes ieškom panašaus aktyvumo bei temperamento šunų, su kuriais ji išpildytų šitą trūkumą. Suprantu, kad daugeliui tai atrodo šuniuko "atplėšimas" nuo motinos ir panašiai, bet aš linkus pasitikėti veisėjų sprendimu. Jie kaip žmonės man pasirodė protingi ir patikimi. Vien jų dviejų kalių išauklėjimas ir elgesys man paliko tik teigiamą įspūdį
Vike, tikiuosi daugiau sugraužtų telefonų nebus - brangus malonumas Nekalbant apie tapetus, lovą ir pan. O rytinis mūsų pabudimas būna malonus - padėta galva ant lovos krašto ir intensyvus žvilgsnis: jau keliamės? Tada ilgas pasikasimų ir meilės ritualas ir kelionė laukan Greit ji suprato, kad žmogaus žadint negalima
AisteM jest offline   Reply With Quote