View Single Post
Old 16-03-2015, 15:50   #47
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Predatorze, tak jak Cię lubię tak Ci powiem "od serca"..... to ja już zgłupiałam DO RESZTY...
Oczywistą oczywistością jest, że tematy ciekawe istnieją, nieciekawe umierają. Każdy z nas ma ze swoim psem większy lub mniejszy w pewnych sytuacjach "swój ból d...y" i albo będzie chciał szukać wyjścia z sytuacji /m.in. na WD/ albo zachowa problem dla siebie.
Twój problem z "dzięciołem" w kontaktach z innymi samcami też może być do rozwiązania, ale to Twój wybór czy chcesz poszukać rad. Ja też mam problem ze swoją suką, którą muszę separować od drugiej suki na terenie, ale tematu nie założę, bo go dokładnie już "wymacałam" i wiem, że jedynym sposobem, by obecnie spróbować coś z tym zrobić, jest założenie obu wiedźmom obroży i połączyć je metrowym drągiem, by 24-36 godzin chodziły przy sobie a nie mogły się pozabijać. To stara metoda i nieakceptowalna przez dzisiejszych tkliwych behawiorów, ale ostatnia, która mi pozostała. Nie zastosowałam jeszcze tylko z lenistwa....i wiesz co? Wiem doskonale, jakie po przeczytaniu mojego wpisu będą komentarze, ale ani myślę go edytować i cokolwiek ukrywać. Ot, bura fantazja ułańska.
Temat został założony po to, by pogadać o istniejącym problemie -kto chce może się dołączyć z pomysłami. Nie chce mi się już słuchać marudzenia, że ludzie na forum niszczą "biedne żuczki". Jestem wilczakowcem, jestem twardzielem. Albo staję do dyskusji, albo podwijam ogon i spylam. Koniec problemu. Admin jest od trzymania nas za kantary. Są ostrzeżenia, jest usuwanie ludzi z forum za niedostosowywanie się do zasad. "Krótka piłka".
Marnie widzę przyszłych wilczakowców w konfrontacji ze swoim burym, jeśli czytają WD i boją się zadać pytanie.....
...
Makota... cholera... jak by Ci tu napisać, że się z Tobą zgadzam by konsekwencji nie było, a Paweł się nie zorientował.... Myśl Twoja jest paralelą mych przemyśleń i chociaż nie zawsze drogi nasze się łączą, to jednakowoż "jestem za a nawet przeciw". Nie wiem w sumie co napisałam, to może i Admin się nie zorientuje, ale -jak by co- masz moje poparcie.

Last edited by Puchatek; 16-03-2015 at 15:56.
Puchatek jest offline   Reply With Quote