View Single Post
Old 05-09-2007, 18:45   #1
maria_i_wilk
Junior Member
 
maria_i_wilk's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 387
Default Wilczak w fotkach - artystycznie

Nie potrafię znaleźć odpowiedniego miejsca dla zdjęć wilczaków ani poprzedniego wątku o zdjęciach. Więc zrobiłam nowy. Przeglądam kolejne galerie i cieszę się, że tak powoli ładujecie i zdążam robić cokolwiek innego oprócz oglądania wilczaków..
Ostatnio trafiłam na galerię zdjęć Shaluki - z wycieczki do lasu w Późnej z Ishtar, Eligo i Botisem. I oczywiście kilka fotek ma w sobie to, co przyciąga moją uwagę, specyficznie nastawioną na zachowania psów. I powiem, że gdy chodzi o ruch i zachowania psów, to można to już dziś uznać za standard, że gdy tak wiele osób robi zdjęcia psom i pokazuje innym ludziom, to wreszcie przestały "nudzić" fotki statyczne i stateczne i NARESZCIE można na nich zobaczyć PSA.
Ale dziś ja nie o tym... Jest kilka osób, które jak mi się wydaje, próbują robić fotki artystyczne, to znaczy takie, które nie pokazują rzeczywistości takiej, jakie widuje każdy z nas. Artystyczna fotografia, to taka, gdy ambicją fotografującego jest uchwycenie rzeczywistości .. hm... innej, niż reporterska. Przyznaję jednak, że czasem i ta rzeczywistość przeinaczona do celów artystycznych chwyta za oko. Bo zobaczcie sami:


Last edited by maria_i_wilk; 05-09-2007 at 18:48.
maria_i_wilk jest offline   Reply With Quote