Thread: 22.01. Będzin
View Single Post
Old 23-01-2012, 00:59   #19
Gipson
Junior Member
 
Gipson's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Warszawa
Posts: 385
Send Message via Gadu Gadu to Gipson
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
ano gratulacje gratulacje !!!

jeszcze tylko 3 cwce i szempion
Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
nie zostali na BISy, Marcin zmęczył się bieganiem w kółko
Quote:
Originally Posted by anula View Post
WIELKIE GRATKI dla Chantalki i Larsiaka
(mam nadzieje, ze nie falstartuję )

Marcin, uwazaj z oblewaniem - jutro trzeba do roboty
Szybkie te relacje jeszcze się wystawa nie zakończyła a na WF dogu już są gratki post z 13 koniec wystawy był 18

Osobiście muszę przyznać, że nie wiem jak WF dog lub jak kto woli WD to robi?!?!?! To już nie pierwsza taka sytuacja Cos mi się czuje że w miejsce wystawy jest wysyłany samochód Google z kamerami dookoła i wszystko nagrywa, bo ja jeszcze nie zdążyłem zejść z ringu jak "WY" posty piszecie...

Tak więc po ciężkim i męczącym powrocie do domu i ja mogę się wypowiedzieć.

Na początku chciałem podziękować wszytkim za wspólne towarzystwo i miło spędzony czas. Bardzo się cięszę, że mogliśmy się z Wami spotkać po raz kolejny i poznać TYCH, których nie znaliśmy wcześniej Atmosfera jak zawsze rewelacyjna a chwile bezcenne.

Mimo, ze już pochwalono się za mnie, nie mogę odmówić sobie też tej przyjemności.... Oficjalnie potwierdzam, że Larson Dar Wilka rozpoczął właśnie swój dorosły Championat dostając swojego pierwszego CWCa
Jestem zadowolony z występu mojego łobuza i mam nadzieję, że częściej będzie ze mną tak wpółpracował na ringu

Osobiście jestem wdzięczny sędziemu p. Andrzejowi Tyburczykowi nie tylko za to że dał nam dobry opis, ale również, że nie przegonił mnie 20 razy po ringu krzycząc "SZYBCIEJ" jak to miało miejsce w Radomiu A tak na serio to z mojego amatorskiego punktu widzenia p. Andrzej ma bardzo fajne podejście do psów, osobiście sprawdzał uzębienie oraz cojones, nawiązywał kontakt z psami i nie obniżył nikomu oceny za zbyt wysoko noszony ogon dzięki czemu wątek tej wystawy nie wskoczy do TOP TEN listy WD styczeń i nie będzie aspirował do tytułu największego absurdu oraz nie stanie się symbolem małej wojny. Moja radośc jest tym większa gdyż Lars ogon miał wysoko...

Dziękuję bardzo za gościnę gospodarzy i wpólną wieczerze
Niestety nie mam żadnej fotorelacji z występów czego bardzo żałuję, bo nie napatrzyłem na małą słodką kulkę, która (chyba) debiutowała na wystwie i którą Larsiak usilnie próbował wylizać... Przepraszam... nie umie się zachować, jak pisałem wcześniej - ŁOBUZ.
__________________
Larson Dar Wilka
Gipson jest offline   Reply With Quote