View Single Post
Old 31-07-2012, 01:38   #18
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Wybaczcie, że się wcinam, ale oglądałam ostatnio polską reprezentację w badmintonie w Londynie 2012 i zastanawiam się jak wygląda Badminton Terrier Poznałam osobiście kilka psów Bedlington Terriera, ale to chyba nie to...

Co do zżerania świństw na spacerach. Kalinka należy do tych wilczaków, które za jedzenie dadzą się pokroić... więc baaaardzo długo walczyłam ze zjadaniem wszelakiego świństwa Niestety chwalenie za omijanie nie pomagało. Obecnie mamy stan następujący: Kalinka kiedy widzę pluje zdobyczą jeszcze zanim zdążę wydać komendę "pluj". Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to niedopuszczalne dla nas, ale chęć "upolowania", pokazania, że się znalazło jest silniejsza. W efekcie nie spuszczam z niej wzroku, a kiedy tylko widzę, że "coś" namierzyła w krzakach, natychmiast przywołuję ją do porządku. W efekcie częściej mamy tarzanko - bo to jestem w stanie od czasu do czasu tolerować Choć daaawno już nie było przypadku (i pewnie tu polegnę i jutro się wytarza w smrodzie jakiego jeszcze nie czułam ).

Młoda jak to głupie szczenię... Coraz częściej udaje mi się ją powstrzymać, ale widzę, że metoda skutkuje ta sama co na Kalinkę, czyli gromkie "fuuujaaaa". Ale po dzisiejszej próbie samobójczej ona mnie pewnie jeszcze nie raz zaskoczy...
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote