View Single Post
Old 24-05-2006, 08:32   #30
Bellinka
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 16
Default Výběr dat pro soutěž Nejlepší pracovní jedinec roku

Quote:
Originally Posted by Mirkawolf1
Quote:
Originally Posted by Bellinka
Když už tady někdo píše o služebním výcviku, tak se zapomíná i třeba na canisterapii....A co ta?Tu byste taky třeba nebrali?Ukažte mi čvčko, které tuto zkoušku někdy v životě udělalo!
Amber Wolf z Peronówki a Beti Wilk z Polskiego Dworu pracují jako canisterapeutičtí psi. Teď se o tom zrovna hodně diskutuje na anglickém fóru - CSW as therapy dog. Jsou tam i fotky, jednu sem zkopirovavam. Jejich majitelka Ela tam primo pise, ze Amber slozil mezinarodni zkousky a pracoval jako terapeuticky pes. Ze je velmi trpelivy, deti s nim mohou delat vsechno, pokud ho to boli, tak pouze knuci.
Momentalne Ela trenuje fenu Beti, slozila s ni jiz tri zkousky a cekaji na slozeni mezinarodni zkousky. Beti je sedmimesicni fenka.

Vice fotek Amber pri praci je tady: http://www.dogoterapia.org/strona/po...otogaleria.htm



Hmmm,tak to Mirko smekám!A beru zpět!Je skvělé, že čvčko má taky canisterapeutické zkoušky.

Kdyby to Pavel nepochopil, tak to milerád zopakuji ještě jednou! Když jsem psal o pracovním jedinci, tak jsem myslel, že se má hodnotit každá činnost psa a schválně jsem si rejpnul do Ivky, která tady psala jen výcviku dle zkušebního řádu, což já tvrdím, je pitomost a má se hodnotit jakákoliv činnost psa, která vede k propagaci, což si zrovna myslím, že avizovaný skijöring je. Což znamená, že se spolu v tomto shodneme. Ono toho zas tolik není, ale toto to zrovna je

A ještě pro Pavla : Nejsem žádnej super výcvikář, se psem cvičím, dle mého názoru naprosto triviální ZOPku jsem s ním získal a pracuji dále...Ale právě proto mne hrozně naštve, když někdo dělá se svým psem to, co ho baví, a klasický výcvik dle NZŘ to opravdu být nemusí, a někdo řekne, že by to nebral! To mne dokáže prvotřídně naštvat! Proto má poznámka byla tak jedovatá. Jak jsem již jednou napsal - uznávám a velmi si vážím každého, kdo se psem něčeho dosáhnul, kdo s ním něco dělá. Vede to k propagaci plemene a ukazuje to především, že čvčka jsou VŠESTRANNĚ upotřebitelní psi, což právě většina služebních plemen není!
Bellinka jest offline   Reply With Quote