View Single Post
Old 18-07-2011, 15:48   #13
hedeon
Junior Member
 
hedeon's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Milton Keynes, UK
Posts: 132
Default

Quote:
Originally Posted by anija View Post
Pytanie brzmi czy chcesz być odpowiedzialnym właścicielem...
To forum, porozumiewamy się za pomocą tekstu, jak napiszę "TAK" to i tak nie będzie to miało większej wartości niż koszt energii zużyty na wyświetlenie tego słowa na Waszych monitorach. Ale co mi szkodzi... TAK, chcę być odpowiedzialnym właścicielem, i uważam się za człowieka odpowiedzialnego, który zawsze ponosi pełne konsekwencje swoich własnych decyzji.

Ja nie mówię że klamka już zapadła, że już podjąłem decyzję ostateczną. Jak widzę przede mną długa droga do chociażby zobaczenia na żywo czystej krwi CSV, więc mam sporo czasu na przemyślenie tego wzdłuż i wszerz. Ale widzę też mnóstwo problemów kompletnie nie mających nic wspólnego z naturą wilczaków (stosunek kontynentalnych hodowców do UK, przewiezienia 6 tygodniowego szczenięcia tu), na które wolę szukać rozwiązań już teraz.

edit 1. Ok, mały trick. Znalazłem grupę CSV na facebook.com.
https://www.facebook.com/group.php?g...closeTheater=1

Może Wy, z wyrobionym okiem, potraficie rozpoznać psy które chociaż wyglądają na czyste CSV. Ja mógłbym wtedy nawiązać kontakt z właścicielami, może to by było jakimś punktem zaczepienia... Ale to pewnie Crying Wolf etc

Last edited by hedeon; 18-07-2011 at 16:50. Reason: uzupełnienie
hedeon jest offline   Reply With Quote