View Single Post
Old 05-06-2014, 16:27   #252
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by makota View Post
ALE... czemu ogłoszenie nie pojawiło się tutaj? Albo choćby na "konkurencyjnym" forum wilczakowym? Albo chociażby na Dogomanii? Tylko na Tablicy?! Czemu Tablica? Tam nie zaglądają psiarze, tam zaglądają WSZYSCY.
Dlaczego-dlaczego?
A Pan Bóg raczy wiedzieć....
Cała ta sytuacja -od początku do końca -jest "od dupy strony"...
Ja bym przyjęła za >plus<, że Emki w ogóle zjawili się na WD. Nie jest prosto publicznie przyznać się do porażki. A Oni to jednak zrobili. Psychologiem "z papierem" nie jestem, ale myślę, że nie było Im łatwo /szczególnie ostatnie "strony" rozmowy w temacie, gdy czuć było woń napalmu/.
I myślę, że Emki ogólnie są w lekkim szoku, że tak szybko wyczajono Ich ogłoszenie. To Im daje do myślenia, jakim środowiskiem jesteśmy...
I może wreszcie zrozumieją, że >vlcak to jest vlcak< i tylko środowisko (*) może Im pomóc rozsyłając wici i dając pomoc.
A oszołomy?
Są wszędzie.
Nie tylko tam, gdzie handluje się czajnikami....

.....
(*) -oprócz hodowcy swego-osobistego, jak rozumiem....chyba na FB przeczytałam, że nadal z nim jest konflikt.... Ja tam się nie znam, ale gdyby to był pies z mojej hodowli, to miałabym "gdzieś" animozje i bez zgody opiekunów sama szukałabym domu dla psa.
A tak.... znowu argument usprawiedliwiający "biedną" hodowczynię...
Ciekawe, ile jeszcze razy wyręczy się wilczakowym środowiskiem, gdy będzie wtopa....

Last edited by Puchatek; 05-06-2014 at 16:50.
Puchatek jest offline   Reply With Quote