View Single Post
Old 14-05-2014, 11:50   #154
Predator
Junior Member
 
Predator's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by emka View Post
Piszecie że Wilczak to symbol wolności a z drugiej strony nigdy go nie puszczacie wolno, więzicie w domu, w klatce. Pleksa w oknie, obroża antyszczekowa, chemia na otumanienie? tylko po to żeby go mieć? Rozumiem wasza dume z posiadania groźnego pięknego zwierza, też nie raz słyszę na ulicy, cudowny pies. Ale czy sąsiedzi też tak myślą gdy pies wyje z tęsknoty za nami i wolnością?
1. Lupi biega WOLNO po psim parku i po lasach. Również z innymi psami choć oczywiście nie wszystkimi - a jak nie wierzysz to zapraszam to ci pokaże.
2. ma klatkę ponieważ inaczej przynajmniej obecnie by niszczył wiec służy to zabezpieczaniu przed nim samym - przecież nie wie co to jest 220V.
3. chemii nie dostaje.
4. sąsiedzi go kochają a on ich - żadnych nie mam problemów.

Quote:
Originally Posted by emka View Post
Trudno mi uwierzyć że Wasze spacery to tylko praca komendy a pies nie ma szansy na wybieganie się.
Twoja wiara nie ma tu nic do rzeczy - przykładowo ja Lupiego tresowałem PRZY KAŻDYM KARMIENIU w domu (3 razy dziennie) przez dużo ponad rok aż się utrwaliło. To samo w psim parku wołałem go tylko po to aby dostał smaczka i nauczył się że powrót do mnie też może być fajny. PRACA PRACA PRACA bo od tego zależy czy jak pies DOROŚNIE będziesz miał potwora czy psa. Dokładnie tak jak z dzieckiem - przykładasz się na początku jego życia a nie na końcu bo wtedy to już za późno i można zwalać na dziecko że "takie się urodziło" co oczywiście jest absurdem.

ps. nikt zapewne się na ciebie nie obraża - posty służą temu abyś się "ogarnął" a nie pisał że nie można czy wybierał najprostsze wyjścia (oddać i nie ma problemu) bo przecież on może być wredny ale na 100% ma do ciebie silne uczucie - jak każdy wilczak.

Pozdrawiam
__________________
Never Surrender

Last edited by Predator; 14-05-2014 at 11:57.
Predator jest offline   Reply With Quote