View Single Post
Old 31-08-2010, 23:35   #9
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

"obrażony Puchatek nie ma odwagi odpisać tam, gdzie znalazł coś o co się obraził..."
Bebe, wyluzuj i nie podgrzewaj atmosfery: obrażony Puchatek nie jest obrażony . Puchatek nie zwykł tylko naiwnie dwa razy wchodzić w to samo g... I nie ma to nic wspólnego z odwagą. Raczej z parolem: nie wejdę już na forum ociekające jadem, kłamstwem i zniewagami, tak jak powiedziałam publicznie.
Pamiętaj, że WD jest głównym światem wilczakowców, pozostałe fora to tylko orbity. Lecz mimo, że orbity, to też są czytane.
Czytam, tak jak i Ty, inne psie fora. Robię to, jak większość ludzi. Ale po dotychczasowych doświadczeniach, jestem już tylko na jednym i w jednym uczestniczę /z resztą rzadko/.
Na wystawie w Białymstoku było trzech wilczakowców. I jeden nakreśla kłamliwy obraz psa drugiego wystawcy. Na WD są ludzie z forum opluwaczy i jest moralnym obowiązkiem TYM ludziom skorygować obraz. To wszystko.
...
Mój post jest przekazem informacji, nie początkiem awantury. Podałam opis swojego psa i tyle. Dla mnie temat zamknięty, nim się rozkręci.
Jeśli się uda, będą jakieś zdjęcia mojej suki -jak to w relacji bywa.
...
A mój pies jest wiecznie zadowolony: nie targam go z wystawy na wystawę z obsesją maniakalną. Tu mieliśmy blisko i pojechaliśmy na spotkanie z innymi psami. I tyle.
Puchatek jest offline   Reply With Quote