View Single Post
Old 02-09-2010, 09:20   #15
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Poczatkowo, nie wiedzialam o co chodzi ze zdaniem:

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
Laila była wzięta do porównania, ale nie z holocaustem, który wg. właścicielki miał same zalety.
Ale po tej fotce juz wiem....

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
Prawde mowiac nie pierwszy raz pies tej ekipy prezentowany jest w takim stanie, ze prezentuje wszystkie kosci i zebra. Wielu z nas pamieta wystawe w Warszawie, gdzie podobna suczka mimo, ze wygladana na wrecz chorobliwej wyglodzena wygrala swoja klase... Wtedy tez wszystcy smialismy sie, bo wilczaki w NORMALNEJ kondycji dostaly opis, ze sa za grube... Ale na serio trzeba "postarac sie", aby doprowadzic wilczaka do takiego stanu...

Mam wilczaki od lat, wiem, ze czasem, gdy jest cieplo robia protesty i nie jedza. Nie jedza tez "zakochane" samce, a u nas z racji ilosci suczysk i ich wizyt (wiec ich dieta odchudzajaca mocno sie u nas przeciaga) psy potrafia zrzucac sporo kilogramow. Ale jeszcze "nie udalo" mi sie doprowadzic psa do takiego stanu, by zebra byly widoczne na calej dlugosci boku...

Co smieszne to opisy "wychudzone szakale" i "wymoczki" padaja wlasnie z ust tych wlascicieli psow, ktorych podopieczni wygladaja jakby nigdy nie porzadnie dojadali... Moze zamiast krytykowac innych warto by bylo spojrzec w lustro i na serio zajac sie swoimi psami. Bo ich najzwyczajniej szkoda...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote