View Single Post
Old 29-09-2009, 21:46   #18
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Robić swoje i nie przejmować się?
"Robić swoje"-TAK
"Nie przejmować się"-NIE
Raczej należę do osób,które wkurzone,idą huraganem, a potem nic już nie jest takie samo...szczególnie,gdy dotyczy to działań bezmyślnych
czy bezwzględnych względem słabszych. Już ja gnoja urządzę -za te głodzone psy,wyjące na pastwisku krowy /marznące czy nie wydojone,bo żłob znowu zachlał/,tłuczonego kijem konia,za ten brud w budynkach zwierząt....
A-ha! Nie wiem,czy istnieje już mapa wilczakolubów /"kochających inaczej"/ i dlatego rzucam w eter /mam nadzieję,że proceduralnie nie podpadnę komukolwiek/:
-jutro w Otwocku /16.00 w budynku "B" magistratu/ odbędzie się zebranie Komisji Rady Miasta Otwocka m.in. w kwestii pseudo-weta
-p.Klamczyńskiego i jego schroniska.Gostek miał umowę z Wołominem
i pobliskimi gminami na zgarnianie psów -psy pod jego "opieką"
albo dematerializowały się albo cierpiały w trakcie "leczenia" /jak Wam
się podoba kastracja psa związanego sznurkiem i bez znieczulenia.../.
Akcję nagłośniła /sprawa już jest w prokuraturze a jutro ma być tam TV3
i Polsat Interwencja/ miłośniczka wilczarzy.
Gdyby ktoś z Was był blisko Otwocka i miał o tej porze czas,to proszę, PRZYJDŹCIE!!!
Miłośnicy wszystkich czterech łap-łączcie się!!! Wczoraj bezpański bernardyn a jutro....wilczak??? Może takie akcje i popieranie ich,powoli, jak kropla drąży kamień,będą zmieniać tę jedną pordzewiałą komórkę w czerepach takich "somsiadów". Czy to z Wołomina,Tuchlina czy z Krakowa...
Przepraszam naszego Moderatora,że tak bez uprzedzenia,ale mało czasu...
Sorry!

P.S. Pozdrowienia dla Doroty od Doroty
Puchatek jest offline   Reply With Quote