View Single Post
Old 12-12-2011, 21:07   #15
Saerithra
Junior Member
 
Saerithra's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Podle mě spíš očekávala komentáře jak je to hrozné křížit Čsv
Věřte tomu nebo ne, ale vážně nemám potřebu si tady stěžovat a řešit jak je svět a lidi na něm hnusný a krutý. Zamilovala jsem si tohle plemeno a chtěla bych mu jakkoliv pomoct, aby ho nikdo neničil.

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
a jak jsou ti kříženci strašně drazí (a furt mi tam neštymuje ta poznámka, že nemůže najít práci v souvislosti s cenou kříženců).Nečekala diskuzi, ale přitakávání. Sama píše, že vyjádřila svůj názor, to udělali všichni ostatní taky.
Ta poznámka je zcela nedůležitá, je tam jen z toho důvodu, že někomu kdo vydělává měsíčně víc než 600 liber, může připadat cena za nepapírové štěně nepřemrštěná, narozdíl od toho kdo nevydělá nic.

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Diskuze může být občas nepříjemná, někdy i útočná, ale když někdo prezentuje poměrně radikální názor, tak musí čekat radikální protinázor a ne "ano ano,to je hrozné".
Co je radikálního a vůbec špatného na tom, že někdo neuznává (možná až odsuzuje) množitele a lidi, kteří záměrně chovají a tvoří další a další bezpapírová štěňata do už tak přesyceného trhu a prodává je za cenu mnohdy vyšší než štěňata papírová (čsv u nás). Takoví lidé nechovají psy z lásky k plemenu(/plemenům), ale protože je zajímá jen zisk.


Před nějakou dobou se tu řešili jiní množitelé z chovky Orkwolf (tam chtěli křížit psy s PP, ale to tu nechci rozebírat.) Myslela jsem, že když tady ukážu na další množitele, mohlo by to zajímat někoho povolanějšího a pokud možno jim to zatrhnout, ale asi jsem se spletla.
Saerithra jest offline   Reply With Quote