View Single Post
Old 04-09-2013, 23:43   #42
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by Emi View Post
W swoim misternie skonstruowanym tekście od pierwszego zdania aż po ostatnie (...) to nie znaczy, że mnie nie obrażasz.
Emi, czy jest inwektywą stwierdzenie faktu, że ktoś nie rozumie obrazów abstrakcyjnych lub nie czuje poezji? Nie tworzę abstrakcji i nie piszę poezji, ja tylko myślę "z innej strony". To, że nie łapiesz wszystkich moich myśli, to wina zubożającego wypowiedź internetu /a ja często posługuję się i gestykulacją i mimiką -w realu jestem jeszcze dziwaczniejsza.... mam świadków i nie zawaham się Ich użyć!/ oraz pewna indywidualna predyspozycja organizmu odbiorcy. Ja nie uważam, że "płaskoprzestrzenność" to inwektywa dla kogoś... ot, taka konstrukcja duszy.
Quote:
Originally Posted by Emi View Post
Za ta mendę przepraszam, poniosło mnie
Przyjmuję przeprosiny.
Jeśli jednak "płaskoprzestrzenność" Cię ubodła, to także przyjmij moje przeprosiny.
Quote:
Originally Posted by Emi View Post
Bura proszę Cię, nie mów mi że zatraciłaś zdolność odczytywania tekstów pisanych prostymi (PŁASKIMI) zdaniami
Nie zatraciłam. Ale przyznam się, że ten ostatni Twój wpis czytałam już "po łebkach", bo już z początku był cokolwiek nudniasty.
Quote:
Originally Posted by Emi View Post
I boję się że taki "problem" zniknie potem po cichu"
Po cichu, to one już znikają od dawna...
I nie ja jestem temu winna....
Quote:
Originally Posted by Emi View Post
czy swoimi sformułowaniami nie przyczynisz się do ucieczki poza publikę tych słabszych psychicznie.
Skoro i tak odda taki wilczaka, to "mała strata, krótki żal". Pozostaje tylko takiemu w cichości życzyć, by zechciał współpracować ze swoim Hodowcą w celu zapewnienia wilczakowi godnego i spokojnego domu już na stałe.
Jak myślisz /RET./, ile w tym roku wilczaków zmieniło domy? 6? 8? 15? A ile z nich zrobiło to poprzez forum? Ile z nich spędzi swoje życie w kojcach, bo psychika nadszarpnięta?.... Ile z nich będzie miało już do naturalnej śmierci szczęśliwe i spokojne domy, w których rany się zagoją? Ile z nich będzie uśpionych z powodu błędu człowieka, któremu pochrzaniły się rasy?
Quote:
Originally Posted by Emi View Post
mając takich strażników jak ty na pewno żadne ogłoszenie zamieszczone w internecie nie umknie forumowej społeczności (i chwała ci, tylko ta forma...)
Daruj sobie te kocopały....
Ja wstawiłam link ze strony schroniska i zaczęła się dyskusja, ale to jest pikuś w porównaniu z ................
A forma?! Cóż... nikt nie jest doskonały...
Quote:
Originally Posted by Emi View Post
A teraz lecę robić słit focie mojemu piesoczkowi i budować obraz pańci idealnej
A ja naiwna myślałam, że się "przekonwertujesz" na szukanie domu dla Lokiego... Ech...durny Puchatku, palnij się w łeb za swoją naiwność...
....
Rozejm?

Last edited by Puchatek; 04-09-2013 at 23:46.
Puchatek jest offline   Reply With Quote