Thread: Ogłoszenie
View Single Post
Old 04-06-2012, 13:10   #6
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

No cóż, Gipson....trudna sprawa.............

Niestety jesteśmy zmuszeni zastosować sito..... od Was zależy, czy przez nie przejdziecie //:
-Do jakiego stopnia "bezstronni świadkowie" są bezstronni;
-Jakie słabości ma adwokat;
-Czy możesz robić zdjęcia w sepii? /są wtedy bardziej romantyczne i lepiej się wtedy prezentujemy...-ot, taka drobna kokieteria.../
I rzecz najistotniejsza:
Prosimy o wykazanie się bliską koligacją z naszymi burymi /Hasso to za mało/ -zarzuciłam info o "guli do łyknięcia"... Ponieważ nie jesteśmy ortodoksami możemy iść "na rękę" i łaskawie przyjmiemy info o jakimś "listonoszu" pominiętym w rodowodzie a będącym "wspólną krwią"... Ten szwindel da się znieść -zrobimy z tego "tajemnicę poliszynela", jako że oboje uczestniczymy w "prywatnej stronce www obfitującej w przekłamania i łajdactwa"...A-ha: zasłanianie się tylko i wprost Grabą musicie robić czujnie i inteligentnie /jak rządowe spotkania na cmentarzach w celu obgadania skutków tajfunów i wielkości plonu buraków/: przecież kumoterstwo i znajomości to specjalność WD-owców.....






.....
W kwestii rozjeżdżania mi "moich" Mazur "mając po drodze" do krainy Witolda /niech Mu ziemia lekką będzie!/, to sprawa ma się następująco.... Jeśli weźmiesz na "klatę" ciężar gatunkowy Puchatka, to Twój ból /za psychoterapeutę płacić nie będę!/... jestem "cham", "prostak", "gbur", nonkonformista, mam psychiczne skrzywienia nieodwracalne w pozostałości po mózgu, "jadę czołgiem" i mszczę się za wynoszenie info z terenu "mojej" morenki....
Oceń sam, czy chcecie ryzykować i ile macie do stracenia >Warszawo<.....
Może przeanalizujcie możliwość jazdy przez Łomżę lub Wydminy..... tak z serca doradzam......


.........
Z Narvaną jest inna "para kaloszy" -spiskujemy obrzydliwie i mamy zaległą "kratę".... Poza tym lubię "jesiotry"...
.........
Puchatek jest offline   Reply With Quote