View Single Post
Old 18-07-2011, 08:21   #7
jaskier
Junior Member
 
jaskier's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Warszawa
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by hedeon View Post
JEFCIE pewnie chodzi o to że para CzW mogła by założyć stado zupełnie niezależne od człowieka.
To nie jest sedno problemu. Te psy są, jakby to ująć... "specyficzne". Jako początkujący właściciel, radzę Ci dobrze przemyśleć decyzję o braniu jednego wilczaka, a co dopiero dwóch

Nie zrozum mnie źle, te psy są wspaniałe. Ale trzeba włożyć dużo pracy w ich układanie. Każdego dnia. Niektóre egzemplarze są łatwiejsze, inne trudniejsze. Rożne problemy występują u różnych psów. Ale zdecydowanie wilczak nie jest psem, który po prostu może z Tobą zamieszkać - trzeba się przygotować na to, że w początkującym okresie pies i wszystko co z nim związane stanie się centrum Twojego życia

Ps. Ja mam półrocznego psa. Wszyscy mi mówią, że po pierwszym roku robi się łatwiej. Czekam z niecierpliwością I choć jestem bardzo szczęśliwy z podjętej decyzji, gdybym przed wzięciem psa wiedział to, co teraz, pewnie bym się nie zdecydował Ale o tym, co oznacza posiadanie wilczka, trzeba się na własnej skórze przekonać, żeby zrozumieć
__________________
Kuba

Pies: Absynt Wilk z Baśni (Jaskier)
jaskier jest offline   Reply With Quote