View Single Post
Old 25-09-2011, 21:06   #25
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Rhilien View Post
Rada bych se vas zeptala kdy jste zacali davat - teda i potazmo ucit zvirule na kosik??A jak to zvladal, jak jste to zvladli vy, jak dlouho trvalo nez si zvykl apod.? a jaky je tak nejvhodnejsi?? diky predem..
U nás v necelých 3 měsících - bez přípravy po té, co bestie odkousala dvířka od přepravky, kterou jsem měla zapůjčenou k přepravě štěňátka Museli jsme do MHD, tak jsem jí zkusila narazit košík - napoprvé mi to zmítající se vzteklé hádě mléčnejma zubama porvalo ruce do krve než sem mu tu tlamu uvěznila. V buse koš neřešila, to měla dost jiných podnětů, čeho se bát. První koš byl kovový,protože byl doma a vešla se do něj (tuším na kokra), pak nějaké plastové - rozkousala je, pak kovový koš na pitbula a teď máme koš NO-pes (ikdyž je to fena). V současné době (skoro 2 roky) při nasazování koše jen zkusí úhybný manévr hlavou, jestli to třeba nevyjde, nebo se koš snaží poťouchle zabít či aspoň odkousat řemínek, ale je to jen drobné divadýlko, koš dávámě většinou těsně před běháním se smečkou psů, takže dostane koš, vyletí jak raketa a nemá čas řešit nějaké sundavání - jen občas decentně zkusí někomu o nohu. Postroj byl prvně v 10 měsících a bez problémů - jen se pod ním občas významně drbe, ale neobjevila jsem důvod.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote