View Single Post
Old 14-03-2012, 23:29   #383
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by Khan View Post
(...)
Demoktatyzacja WD też moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem. Może to jest dobre na Wikipedii /której wiarygodności nie podnoszę/, ale wśród wilczakowców się nie uda....
Poza tym, niefortunnie kojarzy z "dobrem wspólnym". Wspólnym czyli wszystkich. Wszystkich czyli nikogo. Nikogo do ponoszenia odpowiedzialności.
Bardzo mi się podoba pomysł z komercjalizacją. Obecnie żądamy, wściekamy się i szukamy winnych. Mamy pretensje do osób, które do tej pory odwalały kawał roboty, które reagowały na każdy gwizdek i alarm. Ale nikt nie staje się młodszy, a wilczaków przybywa więc, zapłaćmy za tę ciężką pracę. Wtedy, jeśli coś nawali, będziemy mogli z czystym sumieniem wymagać. I wtedy będzie też wiadomo kto personalnie odpowiada za błędy.
Ale chyba, by baza była na abonament, dotyczyło by to wszystkich dziesięciu państw "członkowskich"....Nie będę dociekać /bo to nie moja sprawa/ kto jest właścicielem forum, czy jest ich kilku -po jednym na kraj, czy nie, ale byłoby fajnie, gdyby "władza" to przeanalizowała. Myślę, że przy tej ilości uczestników forum starczyło by pieniędzy nie tylko na dobrych informatyków /do forum i do bazy/, ale na kolejne usprawnianie, "uatrakcyjnianie" forum /nie wiem, nie bardzo się znam na sprawach komputerowych/. A taki opłacony miesięczny/kwartalny/roczny abonament, to uczciwa zagrywka i dla malkontentów i dla "obcych".........

...
Sorry za ew. błędy dot. wiedzy o działaniu forum i spraw informatycznych...

Last edited by Puchatek; 14-03-2012 at 23:33.
Puchatek jest offline   Reply With Quote