View Single Post
Old 28-04-2016, 10:00   #119
Padre
Junior Member
 
Padre's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Warszawa / Wilkowa Wieś
Posts: 170
Default

Wybierając przedszkole dobrze zastanowić się na czym Ci zależy, co chcesz robić z psem? Dla mnie przedszkole powinno kłaść nacisk na ogólną socjalizację malucha. I takiego trzeba szukać. Dobra rada, nie szukaj szkoły najbliżej domu, wybierz najlepszą a nie najbliższą. Ja mieszkam pod Warszawą, na spacery socjalizacyjne i treningi tropienia jeżdżę 50km w jedną stronę bo wiem, że warto Druga dobra rada, lepiej żeby w grupie nie było drugiego wilczaka. Wilczaki od razu będą się trzymać razem, naparzć ze sobą, trudno im będzie się skupić na ćwiczeniach bo mędą myśleć tylko o kotłowaniu się Z moimi dwoma wilczakami chodziłam na przedszkole do Psiej Edukacji. Mają tam doświadczenie z wilczakami ok 10 przewinęło się tam. Asia kładzie nacisk na socjalizację i stymulację szczeniaków, uczy podstawowych komend. Druga wg mnie dobra szkoła (teraz tam chodzimy) to Dobry Pies. Zajęcia tam znacznie różnią się od tradycyjnych kursów posłuszeństwa. Agnieszka duży nacisk kładzie na dobre relacje z przewodnikiem i poprawną komunikację z innymi psami, co ,moim zdaniem, jest znacznie ważniejsze niż wszystkie komendy Teraz do przedszkola chodzi tam suczka wilczaka. Jestem ciekawa co wyrośnie z wilczaka prowadzonego w ten sposób
To moja opinia na ten temat
__________________
Amra Nemo Me Impune Lacessit
Czarodziejka Belit Wilk z Baśni
Padre jest offline   Reply With Quote