View Single Post
Old 20-10-2007, 12:24   #24
Ola
Junior Member
 
Join Date: Sep 2005
Location: Katowice
Posts: 44
Send a message via Skype™ to Ola
Default

Słyszłam, że do Tatrzańskiego Parku Narodowego nie wpuszczają psów, tak że jeżeli Tatry z psem ..., to zostają Krupówki, albo Słowackie Tatry. Natomiast, jak byłam z Amankiem w wąwozie Homole, to nikt nas nie zaczepiał, że z psem nie wolno. Nie jestem nawet pewna, czy za psa nie było dodatkowej opłaty.Nie wiem, nie pamiętam.
Mój wujek ma starą chałpę góralską, z dużą ilością podwójnych łóżek bo raz do roku zarzymują się tam oazy, nad wsią Ochotnica Górna (trzeba się wdrapać ok 20 - 30min, zależnie od kondycji) - to Gorce. Prawie pod samym parkiem, więc niedaleko do szlaków i spokój. Sądzę, że jeśli chcielibyśmy zrobić spotkanie burych w górskich okolicach, to udałoby mi się uprosić użyczenie chaty. Jedyny problem do rozwiązania,to parking dla większej ilości samochodów, na górę wjadą tylko jeepy albo samochody z wyskokim podwoziem, bo do chałpy podchodzi się górską drogą. Ale dla chcącego ....
Więc jeśli byliby zainteresowani to nic tylko uzgodnić termin i puścić w ruch znajomości .
Teraz pogoda nie sprzyja, ale jeśliby umówić się wcześniej, np. na wiosenny termin, to można by zorganizować naprawdę fajne spotkanie.
Niestety zdjęć samej chałpy nie mam, ale mam kilka zdjęć Amana na łące przed domem więc jak tylko zapiszę się na jakiś serwer to postaram się wrzucić, żeby dać jakieś wyobrażenie o okolicy.
Pozdrawiam

Last edited by Ola; 20-10-2007 at 12:27.
Ola jest offline   Reply With Quote