View Single Post
Old 30-10-2008, 11:50   #8
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

No właśnie Bożenko, nie mogłam go znaleść, a teraz każdą wolną chwilę poświecam na dopieszczanie psiaków i sprzatanie Dlatego nie mialam szczerze mowiac serca siedziec i szukac dalej tego tematu gdy widzialm juz Ish i Kale patrzace na mnie z oczekiwaniem. Ja sie nie moge doczekac kiedy Tymka bede mogla sadzac przy psiakach,na razie sie obawiam, wiadomo.. pierwsze dni, w lonie maltki ma przeciez calkowicie sterylne warunki, a tu teraz nowy dom, otoczenie, a przecie zmoje gady biegaja swobodnie i psoca na podworku, oczywiscie sa przetarte porzadnie przed wejsciem do domu,ale jednak ich siersc jest chyba jeszcze za bogata w bakteryjki itp. A moze wy wiecie cos wiecej na ten temat? Ja planuje tak jak bedzie mial miesiac zaczac bliiiska socjalizacje, by nawet jakis psi buziak wchodzil w rachube ( co przy Kali jest wyzwaniem, znajac jej zamilowanie do wcinania na spacerach dziwnych rzeczy-ech za szybka dla mnie jest).
Bozenko o takiej babci sie marzy, teraz musisz tylko czekac

AgaWó. Świetna fotka
Sylka odpowwiedzialne podejscie, oby tak dalej.
Graba, niedlugo tez sie pewnei o tym przekonam, ale fakt maleństwo jest jak wilczak - nieprzewwidywalne
Btd i reszta.. dziekuje z gratulacje, maly wazyl 4100g jak sie urodzil, wiec przyjmuje bez skruchy
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote