Thread: Nalez na DKK
View Single Post
Old 10-11-2009, 16:55   #55
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Mě se právě stává, že syrové maso-mleté, je po 3dnech v lednici zelené. Což už nepovažuju za mírný zápach. Ale je pravda, že to maso není odkrvené..vždy je pod ním louže, ačkoli krev hned vyliju. Druhý den je jí tam zas trochu. Nicméně, podobné je to i se skelety, které jsem teď párkrát koupila. Kupuju je jako chlazené, nicméně hned z rána-čerstvě dovezené, nejsem si jista, zda je dokonce neporcují přímo tam. Jak je koupím, tak s nima jdu hned domů a putují rovnou do ledničky. Přesto vydrží max. 2dny
No, drubez mi vzdycky zacala smrdet driv nez hovezina, nicmene kupuju od Vetamixu mlete hovezi s droby v kilovych stanglich. Nacpu ho do mrazaku a vzdycky si vyndam 2 kg, behem hodiny rozmrazim v teply vode a vykydam do plastovy krabice s vikem, kterou soupnu do lednice - za dva dny se s tim masem nestane prakticky nic i kdyz je tam krev a vnitrnosti. Samozrejme, cim mene vzduchu se k masu dostane, tim dele vydrzi. Jednou jsem neco delal a zapomnel to maso v teply vode pul dne ... kdyz jsem do toho strivka pak pichnul nozem, byla nahozena cela koupelna vcetne mne
jerabekj jest offline   Reply With Quote