View Single Post
Old 04-03-2011, 15:32   #10
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

To mi nedá nezareagovat, protože řešíme úplně totéž Ale našemu zvířeti jsou už tři měsíce Kadí a čůrá doma pořád i když občas si už zakňouráním řekne, že chce ven, ale to až asi tak poslední týden a rozhodně ne vždycky, na deseti týdnech mu bylo absolutně fuk kdy a kde se počůrá nebo pokakaká Bobky po sobě žral taky, ale teď už je to mnohem lepší, i když občas má ještě den, kdy je rozdrobí po celém bytě Někde jsem četla, že je to u štěňat normální, protože fena po nich uklízí bobečky právě tak, že je sežere, takže to vidí u ní, časem by se to měla odnaučit A ta ignorace, to si myslím, není ignorace, ona ještě pořádně nechápe, co po ní chcete... já si taky myslela, že to naše zvíře si z nás dělá asi legraci, když mi strčí čumák do talíře a já na něj křičím fuj a on se dívá, co jako bude... ale je to spíš prostě tak, že si musí ještě utřídit všechny souvislosti - něco udělá - někdo ho napomene - srovná si to v hlavě - uvědomí si, že přijde trest - zareaguje - zatváří se provinile... to je moc pochodů na takové malé prtě Časem to pochopí, ale nebudou to dny, ale týdny, možná měsíce... jo, chce to pevné nervy, taky mi občas rupnou
Kometa jest offline   Reply With Quote