View Single Post
Old 25-10-2006, 14:21   #10
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

Milá Lucie, s podobnými příběhy se setkáváme všichni kdo chodíme na cvičák, vídáme boxery, NO, oříšky a rotvíky, kteří fungují na šňůře jako hodinky a po odepnutí z ní udělají cokoli aby před svým páníčkem, který ho po přiběhnutí zase jistě připne na vodítko, utekli co nejdál a na co nejdélší dobu. Jak pak na to reaguje Váš výcvikář, co ti radí on? Je to naprosto běžné a z daleka toto přirozené chování není doménou čsv a už vůbec to nesouvisí se slintáním a strachem v autě. Pročti si něktéré z témat zde ve fóru nebo nějakou literaturu a získáš odpovědi na tvé otázky. Ujišťuji tě, že pokud tvůj čsv nemá v pěti měsících přivolání je to naprosto normální, čeká tě dlouhá cesta přes jeho pubertu a dospívání než ho spolehlivě přivoláš třeba od hrajících si psů. Co se týče slintání, nevolnosti a strachu z auta, tam bych snad doporučil dávat pesanovi žrát v autě a pomalu, postupně prodlužovat dobu pobytu v něm, ale jenom pokud je žravý. Já měl s autem stejné problémy, neřešil jsem je žrádlem ale hrou-naučil jsem ho hru kdo bude první v kufru u kombíka, většinou jsem prohrál, byla to náramná legrace, vždycky se při tom úplně vyrajcoval že skákal tam a zpět, dneská když udělám krok ke vratům kňučí u auta a otvírá ho čenichem prevít jeden. Ahoj Dan
artus jest offline   Reply With Quote