View Single Post
Old 29-04-2012, 21:16   #20
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Ufff no to i my

Po pierwsze bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie
Poza tym wystawa jak najbardziej udana, pogoda przepiękna, spiekłam się na raczka, mam swoje opalanie się Cudownie siedziało się pod kwitnącymi, owocowymi drzewkami, ciasto Jagoda boskie jak zawsze! Paulina, piernik też rewelacja!! Na takie wystawy to mogę jeździć, bo po Zabrzu trochę mi się odechciało Ale było minęło

Nasze wyniki to: Leelusha wybitnie obiecująca 1, ale sama w klasie, nad zachowaniem wciąż będziemy pracować, dłuuuuga droga przed nami

Z chłopaków znowu mogę być dumna, zero problemów z pokazywaniem tego i owego, zero stresu na ringu tylko dobra zabawa.
Jared wybitnie obiecująca 2, Mandżur wybitnie obiecująca 1 i Best Baby, nie za wiele odpoczęliśmy przed finałami, ale dla gwiazdora wystarczyło Biegał jak zawodowiec i stanął na pudle z BIS 2 Baby Do domu wrócił z workiem karmy, wielkim pucharem jak na Babyki i prezentami od "mamusi".

Leelusha wciąż odsypia, dziś na zajęciach była nieco śnięta, ale jakoś dała radę - chyba ja nawaliłam bardziej Po zajęciach pojechaliśmy na pływanko i psów w w domu jakby nie było

Gratulacje dla cioci Scylli!!!! W pięknym stylu zakończyła Championat Polski i rozpoczęła Interchampionat!
Gratulacje dla nieustająco uroczego Garo i dla całej reszty
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote