View Single Post
Old 17-05-2011, 16:00   #37
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Witam!

Ja oświadczam, że gospodarzem ringu tam gdzie są csv byłam 1 raz........ czyli dawno temu
Kolejny na csv przewiduję dopiero na naszej I wystawie w moim mieście Sosnowcu czyli styczeń 2012
Gaga bardzo dziękuję za wspomnienie pozytywnych opinii na mój temat, to bardzo miłe

Gospodarz nie ma prawa krytykować psów na wystawie, to należy do sędziego!!!!

Fakt rola asystenta a gospodarza jest różna. Gospodarz ma zapewnić prawidłowość w przebiegu oceny, a asystent często proszony jest o wypowiedzenie się na temat np. wad psa do sędziego, bo asystent się uczy i na ringu działa niezależnie od gospodarza. Druga rzecz, to ludzie udzielający się w zk czyli tacy, którzy są otwarci na wiedzę sędziego, którzy i tak słyszą co pisane jest w kartę. Dobra wola sędziego jeśli chce w kilku słowach uzasadnić ocenę dzieląc się tym z gospodarzem (który w większości przypadków udziela się po to by zgłębiać wzorce), który w realu może się przekonać jak to faktycznie jest (i tu pip)- ja bardzo takie coś cenię. Bo mogę sobie skonfrontować w realu sucho wryty wzorzec.

Podsumowując, głośne komentarze na temat psa b. w złym guście

Aga vel shaluka, jak się bierzesz za coś to rób, to dobrze przecież łączy nas ta sama pasja - wierzę jednak, że następny Twój raz będzie lepszy

P.S. Czyli tak "poza" - Graba jaka bywa każdy wie: czyli pyskata i upierdliwa, ale w ringu zawsze patrzę na psy nie na właścicieli - co innego poza ringiem ( o "kurczem" właśnie uwiadamiam Was, że mam rozdwojenie jaźni)
__________________

http://darwilka.blogspot.com/


Last edited by GRABA; 17-05-2011 at 16:22.
GRABA jest offline   Reply With Quote