View Single Post
Old 13-02-2014, 23:27   #49
polak1971
Junior Member
 
polak1971's Avatar
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 51
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Wiem co oznacza słowo filozofia i wiem, co oznacza przedrostek para-. Nie musisz mi tego tłumaczyć, naprawdę. Znam nawet zasady języka polskiego odnośnie pisowni wielką literą, Ty jak widzę - niekoniecznie.
Trudno mówić o prawdzie lub nieprawdzie w odniesieniu do "prahistorii". A może Twoi ulubieni historycy nie mają wcale racji? Może prawda była całkiem inna? Może wcale nie urodziliśmy się mięsożercami? Może, może, może. Jeżeli należysz do tych ludzi, którzy przyjmują tylko to, co głosi oficjalny nurt nauki, który nagminnie zamyka oczy na fakty, choćby te tańczyły sambę na golasa przed jej przedstawicielami, to... trudno nam będzie znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia.
Po prostu poprzestańmy może na tym, że obecnie myślistwo to zło koniecznie, bez konieczności udowadniania męskości historią bądź para-historią (cokolwiek to znaczy).
Anula, bo ja wiem? A o breatharianach słyszałaś?
Nigdy nie będę uważał łowiectwa za zło konieczne ale pewnie nawzajem się nie przekonamy i nie warto ciągnąć tego wątku. Ale mam nadzieję że to nie wykracza poza zakres wzajemnej tolerancji na jaką obaj możemy się zgodzić:-)
polak1971 jest offline   Reply With Quote