View Single Post
Old 14-02-2014, 00:59   #50
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by polak1971 View Post
Nigdy nie będę uważał łowiectwa za zło konieczne ale pewnie nawzajem się nie przekonamy
A jako, że się szanujemy, ja Ci powiem, że dla mnie to jest "zło konieczne"... "Mleko się rozlało" -równowaga w przyrodzie została zaburzona -spieprzyliśmy wiele /w sposób zamierzony i nie zamierzony/, to teraz musimy interweniować. Ja tylko oczekiwałabym, aby ta interwencja była mądra. Mieszkam na terenach łowieckich i widzę myśliwych i gnoi /do takich sama bym strzelała i dała burym ich ścierwo do zabawy/.
Quote:
Originally Posted by polak1971 View Post
mam nadzieję że to nie wykracza poza zakres wzajemnej tolerancji na jaką obaj możemy się zgodzić:-)
Żeby już nie wtryniać tu gendera objaśniam:
-Wonderfull -Mężczyzna i nasz Admin
-Grin, Emi, Avgrunn -Kobiety
-Anula, Jagoda -wiadomo
....
Polak1971 -wilczaki są pierońsko inteligentne, to i Ty wchodząc "w nie" musisz szybko "łapać"... właśnie przechodzisz "chrzest bojowy"
.....
"Bakcyl" na polowaniu.... niebezpieczna rzecz... to może być jak z hazardem... dobrze jest siebie znać by wiedzieć, czy powinno się usiąść pierwszy raz do stolika czy nie.... Twoi Rozmówcy, Polak1971, kochają wilczaki... musisz zrozumieć, że nam one kojarzą się z wilkami, a wilki.... /pojadę "skrótem"/ to pewna filozofia życiowa.... gdyby w Polsce było pozwolenie na odstrzał wilków, poszedłbyś je zabijać? Chcesz mieć wilczaka.... zastanów się.... nie zachęcam Cię i nie zniechęcam, ale chyba musisz skonfrontować >istotę wilczaka< z odbieraniem życia wolnym bytom...

Last edited by Puchatek; 14-02-2014 at 09:34.
Puchatek jest offline   Reply With Quote