View Single Post
Old 01-03-2015, 13:21   #5
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by makota View Post
W związku z rosnącą popularnością wilczakowych grup na facebooku, naszła mnie pewna refleksja... może by tak wspólnie wziąć się w garść i spróbować na nowo tchnąć życie w WD?
Ja bardzo chętnie.
Ile można pozycjonować stronę durnymi żartami, by strona w ogóle istniała w przestrzeni netowej? /ret. / Już mnie to trochę nudzi....
Quote:
Originally Posted by makota View Post
Zaczynam być nieco przerażona, kiedy czytam teksty typu: "wilczak nie będzie dla mnie zaskoczeniem, bo jestem na 'dark side of csv'" i tym podobne kwiatki...
Swoistym "przestępstwem na rasie" było DLA MNIE najpierw stworzenie "weseluśkiej" stronki wilczakowej /jak się popatrzyło w te uśmiechnięte mordaski wilczaków, to nie dziwota, że najpierw bywało zakochanie w piesiach a potem myślenie..../ "Ciemnej strony" już tak nie przeklinam -ona przynajmniej przypomina real...
Quote:
Originally Posted by makota View Post
Margo nie raz porządnie się naprodukowała, napisała wiele wartościowych słów, które później albo zostały skasowane, albo zginęły w czeluści komentarzy i wątpię, żeby ktokolwiek je kiedyś "odkopał".
Jeśli wygrywa PRYWATA HODOWLANA maluczkich, to "nie dziwi nic", że wpisy Margo były kasowane albo zasypywane bzdetami.....to się nazywa zawiść......
Quote:
Originally Posted by makota View Post
Dlatego nieśmiało proponuję wspólną mobilizację i reaktywację forum Bo tu łatwo znaleźć wiele informacji. Bo tu te informacje są posegregowane tematycznie. Bo tu informacje nie giną i nie są kasowane...
Ostatnio zabił mnie wpis, że na WD trudno cokolwiek znaleźć, bo mała przejrzystość /czy jakoś tak/. Boszszszszsz...... gdyby nie WD, wielu z nas w ogóle nie miało by wilczaka albo nie dało by sobie z nim rady. Może my po prostu umieliśmy czytać i mamy lepsze "zwoje"? Zagadka to dla mnie wielka....Ale może czas zacząć na nowo pracę od podstaw... serce boli zawsze przy każdym kolejnym oddawanym wilczaku.
Quote:
Originally Posted by makota View Post
...ktoś chętny?
Dawaj!
.............
Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Agonia forum jest spowodowana .......Po prostu koniec pewnej epoki.
Obrzydliwie zarosłaś mchem!
Tak niewiele trzeba, by przypomnieć ludziom o WD. I o tym, że macierz jest najlepsza.... Pogadamy o potrzebie klatki w dzisiejszych czasach? Ale wiesz.... tak po "naszemu"....chętnie będę robić za "złego glinę".
Puchatek jest offline   Reply With Quote