View Single Post
Old 09-10-2012, 15:39   #32
Shyboy
aen'drean va, eveigh Ain!
 
Shyboy's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: Stargard
Posts: 205
Send Message via Gadu Gadu to Shyboy
Default

Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Czy zanim napisałaś pierwszego posta rozmawiałaś spokojnie z Olą?
Próbowałam. Pisałam co się stało, gdzie pies przebywa, bo nie napisała mi adresu. Niestety zero odpowiedzi.
Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Czy rozmawiałaś z hodowcą?
Jak tylko wstałam, dnia następnego, bo wiadomość od Oli dostałam późno wieczorem.
Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Dowiedziałaś się jak się sprawy mają?
Dowiedziałam się tyle na ile mogłam, czyli że pies od kilku miesięcy jest w hotelu, a o całej sytuacji wiedzą hodowczyni i kilka innych osób.
Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Chyba nie...
Chyba tak...

Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Naprawdę myślicie, że jeśli zmieszacie człowieka z błotem to on będzie z Wami współpracował?
Nie liczyłam na współprace z OLĄ. Liczyłam że pies przez hodowce zostanie zabrany i znajdzie nowy dom.
Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Nie ma żadnej, ale to żadnej prawnej podstawy do odebrania psa Oli.
Po co więc robi się adnotacje w umowie kupna/sprzedaży psa o tego typu przypadkach? WYDAJE mi się, że umowa nie jest 'sztywna' i można ją 'urozmaicać' w takie adnotacje. Nie podpisywałam żadnej umowy z hodowcą, ale tak mi sie WYDAJE.
Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Groziliście jej kradzieżą psa (tak, kradzieżą)
Pytam w którym miejscu. Słowa: 'Postaram się aby pies do Ciebie nie trafił', a 'Ukradne ci psa' to chyba znaczna różnica prawda? Bo właśnie takie słowa wyszły ode mnie.
Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Czy ktokolwiek poza krzyczeniem o odebraniu psa zaproponował DT? Jakoś tego nie zauważyłam.
Nie zauważyłaś, bo rozmawiałam o DT nie z TOBĄ i nie na forum. Tak proponowałam. Jeśli nie u mnie (bo byłby to hardcore, ale z braku innej możliwości na jakiś okres czasu-nie za długi, bo mieszkamy w małym mieszkaniu z dwoma wilczakami, byłoby to możliwe. Jeśli nie u mnie, u kilku znajomych na pewno by się coś znalazło.

Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Schowajcie dumę w kieszeń i zachowajcie się jak dorośli, potraficie?
Rozumiem, że to pytanie retoryczne?
__________________
'Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś' Antoine de Saint-Exupery
Shyboy jest offline   Reply With Quote