View Single Post
Old 25-08-2009, 12:45   #6
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
Yzengrin,jak jsi zjistila,ze breci celou dobu? Nekdo si stezoval? My jsme se ted prestehovali do noveho bytu a arwenka tam uz zustala sama,nejprve se zdalo,kdyz jsme vysli na chodbu,ze ty vchdove dvere vyvrati z pantu,trochu kvicela,ale taky nevim,za jak dlouho se ztisi,nejspis si ji zkusim nahrat.Protoze kdyz se vracime,troufam si rict,ze uz o nas vi,tak je potichu. Jinak ja se s ni nijak zvlast neloucim ani nevitam a snazim se na to nemyslet,ze je tam sama a co tam vyvadi,proste si musi zvyknout.ma tam hracky a morkovou kost.A stejne je nejvic v klidu,pokud s ni rano jdu ven,jednu dobu jsem ji naslapovala stopicky,aby se unavila psychicky,nebo nejakou hru na schovku apod. Ale arwen nebyla nikdy nijak zvlast hlasite zvire a hyperaktivni taky ne.....
Zjistila jsem to, když jsem ji šla neplánovaně dopoledne venčit (což už dělám sporadicky), potvrdila mi to sousedka pod náma..že často brečí i během dne a vždy přemýšlí, jestli jí něco říkat přes okno nebo tak-jako ji uklidnit a soused že pracuje v noci a přes den spí a ruší ho to, ale nakonec to vždy zaspí. Takže si myslím, že je otázkou času, kdy si začne někdo stěžovat. Navíc, tady bydlí spíše pracující lidi, ale změním bydliště a tam budou spíše důchodci=doma celý den:-(.Taky se neloučím..vítání: "No ahoj.." a jdem hned ven.Takže taky nic extra.Rano samo chodíme, ale dělám od 7, takže jsem ráda za obyč vyvenčení..žádné hodinové vycházky. Sofi je dost "ukecana" samo o sobě a oproti bráchům mi přijde i víc závislácká (celkově vůči okolí).
yzengrin jest offline   Reply With Quote