View Single Post
Old 10-11-2013, 17:51   #196
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

No coz - myslalam, ze temat zamkniety, ale okazuje sie, ze "pomoc" Hamletowi to jedna wielka sciema.... w kazdym razie slowo POMOC nie pasuje tam, gdzie za sznureczki pociaga pan Grzegorz...

Pisze tutaj, bo posty w temacie Hamleta na FB sa cenzurowane..... Kasuje sie wypowiedzi, ktore nie sa na reke panu G,. a bez problemu pozostawia jego brednie i klamstwa... A ktos twierdzil, ze nie chce walk wilczakowych walk, a sam je [pdsyca i nakreca....

Pani Beata zapewniala, ze zalezy jej tylko na Hamlecie. A ja glupia uwierzylam....Ladnie poprosilam o wykasowanie klamstw pana Grzegorza na temat braku praw hodowlanych Irana


Cytat dla Was
"Polska hodowczyni zabierając wraz z Hamletem Irana zrobiła mu takie uprawnienia w Polsce, bo u nas wystarczą tylko 3 wystawy, ale w Czechach czy na Słowacji jest trochę inna świadomość chowu . Iran ma potomstwo w Polsce, na Litwie i w Brazyli, bo tam pies został wysłany na starość, więc nie jest to tak, że tej krwi nie ma. Do tego wszystkiego ze względu jaka to była Hodowla to Rado Rosík miał zakaz chowu, a prawie nikt poza hurtowniami nie używał jego psów do reprodukcji.
"

Po pierwsze to kolejny stek bzdur autorstwa tego pana, a po drugie KOMPLETNIE NIE PASUJE DO TEMATU POMOCY (jaki wiec sens jest ich trzymanie na forum, poza popieraniem Grzeska w pomawianiu innych wilczakowcow?). Przeslalam jej ksero rodowodu Irana ze slowacka pieczatka "CHOVNY PES" na potwierdzenie, ze Grzesiek to lgarz. Wykasowanie steku bzdur napisanych przez G zajeloby jej kilka sekund... A zajelo...kilka godzin (jak rozumiem poswieconych na narade z panem G). Na koniec dowiedzialam, sie, ze postu pana G. nie wykasowuje... Ze mam o to prosic Grzeska.
Mam prosic klamce, aby wykasowal swoje brednie? Dobry zart. Ale doskonale pokazuje stanowisko i strone jaka zajmuje i popiera pani Beata...

Dla mnie to tez koniec tematu Hamleta. Ja takze przepraszam tych, ktorych tam zaprosilam... Myslalam, ze chodzi o pomoc psu, a to zwykle grzesiolansowanie... Szkoda tylko, ze pies wyladowal z desczu pod rynne... :/


Tutaj wspomniany rodowod Irana - kolejny dowod na to, jakim bezczelnym klamca jest Grzesiek:
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 10-11-2013 at 19:50.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote